reference

Burger Street Festival

Burger Street Festival

Největší putovní street food festival ve střední Evropě organizujeme už víc jak 10 let. Ročně jej navštíví víc jak milion milovníků burgerů. Festivaly pořádáme převážně u velkých nákupních center, ale i v centrech měst nebo na jiných významných místech.
Ples jako Brno

Ples jako Brno

Nejprestižnější ples v České republice je v naší režii ve spolupráci s Valoria Catering už víc jak deset let nedostižným etalonem, který se porovnává víc s Vídní než s domácí scénou. Ples vyniká jedinečnou atmosférou, bohatým programem, gastronomií a především absolutním důrazem na preciznost. Díky tomu se stal vyhledávanou akcí pro smetánku z celého Česka.
Emil open

Emil open

Významná sportovní akce pro hendikepované děti se tradičně koná v Brně. Během patnácti let se jí zúčastnilo víc jak 1400 sportovců z 27 zemí světa. Na celém sportovním podniku se staráme o technické zajištění více jak desítky sportovišť.
Kolekce triček a NickNacků pro Burger Festival

Kolekce triček a NickNacků pro Burger Festival

Vytvořili jsme jedinečnou limitovanou kolekci nick nacků a posléze i triček pro merchadising Burger Festivalu. Grafickou podobu na základě našeho konceptu vytvořil významný brněnský designer a grafik Yvans.
BOMBASTICA

BOMBASTICA

Jsme personálně propojení se sítí brněnských to-go pizzerií BOMBASTICA a jejich cateringovým programem. Díky tomuto spojení máme k dispozici vlastní kuchyni pro přípravu cateringu. Pod stejnou značkou zajišťujeme i svatby a menší eventy.
Burger Festival ARENA

Burger Festival ARENA

Největší indoor street food festival ve střední Evropě je součástí veletrhu Motosalon s návštěvností víc jak 60 tisíc lidí. V ikonickém pavilonu Z brněnského výstaviště díky nám vznikne food zóna s víc jak padesáti prodejci, stage pro doprovodný program a dalšími aktivitami.
Dušanovo kolo pro Emila

Dušanovo kolo pro Emila

V roce 2018 jsme spolu s hercem Městského divadla Brno Dušanem Vitázkem zrealizovali dobročinnou akci s jedinečným mediálním zásahem. Zreplikovali jsme pověst o brněnském kole, které jeho tvůrce za jediný den vyrobil a dokutálel z Lednice do Brna. Akci jsme kompletně produkčně zajistili včetně fundraisingu, partnerství, navazujícího koncertu i mediální podpory.
GPtents

GPtents

Prostřednictvím našich partnerů zajišťujeme stravování pro hosty stanového hotelu na závodech F1 a MotoGP v Rakousku. Koncept tradiční hotelové snídaně je realizovaný v outdoorových podmínkách, večer se připravuje pro ubytované a la carte menu inspirované street food konceptem.
HIP HOP ŽIJE

HIP HOP ŽIJE

Pro významný putovní taneční festival na Slovensku a v Česku zajišťujeme kompletní gastrozóny. My a naši partneři zajistíme jídlo a pití pro víc jak 10 tisíc návštěvníků každý den.
Po čertech velké turné 2019 | Kabát

Po čertech velké turné 2019 | Kabát

Na čtyřech koncertech turné kapely Kabát jsme zajišťovali kompletní gastrozónu včetně nápojového servisu.
Pilsner Fest

Pilsner Fest

Pro největší pivní festival v Česku zajišťujeme kompletní gastrozónu se širokým spektrem sortimentu. Festival navštíví za 2 dny víc jak 50 tisíc lidí.