Burger Street Festival

Gastronomie

Největší putovní street food festival ve střední Evropě organizujeme už víc jak 10 let. Ročně jej navštíví víc jak milion milovníků burgerů. Festivaly pořádáme převážně u velkých nákupních center, ale i v centrech měst nebo na jiných významných místech.

Jsme hrdí na to, že našim návštěvníkům dokážeme napříč celým Českem a Slovenskem vozit nejen ty nejlepší burgery od vyhlášených burgermakerů. A jsme hrdí i na to, že také díky nám se v Česku stal z burgerů fenomén street foodu, který láká nové šikovné kuchaře, kteří se nebojí experimentovat a posouvat burgery dál směrem k zážitkové gastronomii. A o zážitcích – s přáteli nebo rodinou – jsou i naše festivaly. 

Jako správní burgeromaniaci víme, že k skvělému jídlu patří i skvělé pití. A samozřejmě zábava. Na každou akci připravujeme moderovaný program, hudbu, kuchařskou show, dětský program i soutěže pro diváky a jedlíky.

  • 33 festivalů v sezóně 2024
  • 27 měst v ČR a SR

Další reference

GPtents

GPtents

Prostřednictvím našich partnerů zajišťujeme stravování pro hosty stanového hotelu na závodech F1 a MotoGP v Rakousku. Koncept tradiční hotelové snídaně je realizovaný v outdoorových podmínkách, večer se připravuje pro ubytované a la carte menu inspirované street food konceptem.

číst více
Emil open

Emil open

Významná sportovní akce pro hendikepované děti se tradičně koná v Brně. Během patnácti let se jí zúčastnilo víc jak 1400 sportovců z 27 zemí světa. Na celém sportovním podniku se staráme o technické zajištění více jak desítky sportovišť.

číst více