CORONAVIRUS Ochranný materiál

Rozhodli jsme se tedy době šíření koronaviru proniknout na mezinárodní trh s ochrannými pomůckami a poslední týdny jsme strávili posuzováním všech možných alternativ. Nyní bychom Vám rádi nabídli několik variant ochrany Vašich zaměstnanců. Právě ti jsou v nejčastějším styku s potenciálně nakaženými obyvateli a spolehlivou ochranu potřebují.

 

Pro ochranu Vašich zaměstnanců nabízíme několik variant ochranných prostředků, které ochrání před možnou nákazou koronavirem, způsobující onemocnění COVID-19.

 

První variantou jsou respirační roušky (respirátory), které odpovídají evropské normě FFP2.

Tyto respirátory budou dostupné do 14 dnů, v tomto čase Vám budeme schopni nabídnout stovky až tisíce kusů respirátorů. Minimální objednávka je stanovena na 100 kusů. 

Při objednávce do 200 kusů včetně, je cena 299,-/kus. 

Při objednávce nad 200 kusů je poté cena 249,-/kus.

Druhou variantou jsou dvouvrstvé roušky s otvorem pro umístění vyměnitelného filtračního materiálu. Samotné roušky jsou vyráběny v ČR z 2 vrstev 100% bavlny. Vyráběny jsou ve dvou velikostech (pánská, dámská/dětská).

Rouška obsahuje otvor pro vložení speciálního filtračního materiálu, který zachycuje koronaviry a bakterie. Filtrační materiál je funkční až 72 hodin. Samotnou roušku je možné pro dezinfekci prát a následně opět vložit filtrační materiál. Po 72 hodinách stačí vložit nový filtrační materiál. Při této variantě Vám nabízíme výhodný set 4 roušek a 10 výměnných filtrů, které zajistí ochranu až na 720 hodin. Orientační cena celého balíčku se bude pohybovat v rozmezí 2500 – 3000,- Kč

Filtrační materiál je otestovaný na několik onemocnění, včetně smrtelného koronaviru nemoci SARS (SARS-CoV) a koronaviru, který způsobuje onemocnění COVID-19. 

Oba filtrační materiály jsou otestovány na několik onemocnění, včetně smrtelného koronaviru nemoci SARS (SARS-CoV). Momentálně čekáme na dokončení testů proti koronaviru, který způsobuje onemocnění COVID-19.

Dále nabízíme ochranné štíty, které minimalizují riziko nákazy. Štíty nabízíme ve dvou velikostech (Standart, dětská (3 – 8 let).

Cena štítu 69 Kč + DPH. Baleno po 4 ks.

Dále Vám nabízíme dezinfekční gely na ruce v airless lahvičce po 50ml za cenu 200,- bez DPH. Jedná se o produkt vyráběný v ČR a počet kusů je výrazně omezen.

Složení: Alcohol Denat, Aqua, Glycerin, Hydrogen Peroxide, Carbomer, Propylene Glycol, Triethanolamine.

 

 

UPOZORNĚNÍ

Jsme si vědomi toho, že v souvislosti s pandemií koronaviru nedochází v lidech jen k aktivaci potřeby pomoci druhým, ale bohužel se vždy objeví i ti, kteří chtějí situaci využít a podvody z ní profitovat. Setkali jsme se tedy s obavami osob ohledně zajištění jejich finančních prostředků pro případ těchto, ale i jinak nepředvídatelných situací. Pokud tyto obavy máte, nabízíme Vám možnost platby zálohy ve výši 10-20%  z celkové peněžní částky ve formě složení tohoto obnosu do advokátní úschovy.

KONTAKT

Mgr. Bedřich Snášel, MSc.
jednatel společnosti

Tel: 608 747 404

Email: snasel@bedy.cz

Bedy group s.r.o.
Vídeňská 103
Brno 619 00

IČ: 063 04 273
DIČ: CZ 063 04 273

Radim Vládek
OBCHOD

Tel: +420 722 190 843

Email: vladek@bedygroup.cz